Konak Mazlum Restoran

Hakkımızda

Konak Mazlum Sofrası, bir ihtiyaçtan doğdu. Otelimize gelen konuklarımız, bize konakladığı mekanımızda yemek ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandığını gördük. Hem de Erzincan’da ya sadece döner, ya sadece köfte &tavuk ya da sadece sulu yemek yapan kurumlar bulunuyordu. Oysaki misafirlerinizle veya ailenizle bir restauranta gittiğinizde herkes tercihi farklı olabiliyordu. Bunun için bizde, Erzincan’da bir ilki gerçekleştirdik. Biz şuanda hepsini bir çatı altında topladık. Yani bizi tercih eden misafirlerimiz, hem kebap ve pide çeşitlerini tadabilir, hem döner yiyebilir hem de sulu yemek tercih edebilir.

Vizyonumuz; Erzincan’da restoran işletmeciliği sektörünün,hizmet kalitesi, iş profesyonelliği açışından lider bir firma olmak. Sloganından da anlaşılacağı üzere farklı bir mekan,farklı bir lezzet yolunda ilerlemektir.

Misyonumuz; Türk mutfağının geleneğini ve geleceğini temsil ederken, modern mutfak uygulamalarına da açık bir tavır sergileyerek lezzet ve hizmet odaklı müstesna bir mekan olma yolundadır.